Hotel Aveny
****
Radhusesplanaden 14, Umea, Sweden, 903 28
Online rezervace. Ceny od SEK744.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od SEK744
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel Aveny is a luxurious 4-star hotel renovated in 2006. This elegant property is situated in the very heart of Umeå and offers an ultra modern setting complemented by sleek and chic décor.

At Hotel Aveny the combination of textiles, colours and lighting creates an exciting visual experience in both the guest rooms and public areas.

The guest rooms at Aveny are equipped with beds from the Swedish quality bed maker Carpe Diem. They also offer workout equipment and a workout video. The suites have private Jacuzzis or saunas and plush bathrobes.

The in-house Angelini Hotel Restaurant & Bar serves Italian and American inspired cuisine in a fresh and modern environment.

The Pipes of Scotland pub offers a massive range of beers and whiskies and is a popular venue among both guests and locals.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel Aveny je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Friendliness and helpfulness of staff, central location, getting breakfast at an early time...
Celkové hodnocení: 9.5
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště
    • Umea, Sweden (UME) - 2.52 mi
    • Ornskoldsvik, Sweden (OER) - 48.59 mi
    • Skelleftea, Sweden (SFT) - 59.96 mi